Број на оглас: 3857002
Објавен на: 07.03.2021, 15:57
1 / 3

Metzeler RACETEC RR Slick komplet

8.499 МКД Цената е фиксна 9.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


120/70 R17 + 200/55 R17
Prakjam i po kargo.