Број на оглас: 3856997
Објавен на: 23.02.2021, 21:40
1 / 12

OPEL CORSA C 1.0 TWINPORT KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ UNIKAT

2.150 € Цената не е фиксна 2.350 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2002
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZABELESKA MOZE DA SE PROVERI VO SERVIS PO VAS IZBOR PISMENA GARANCIJA
FULL OPREMA
KLIMA
EL NA PROZORI
SERVO
ABS
CENTRALNO SO DALINSKO
I MOGU DRUGO
UNIKATNO SALON PRVA FARBA
PRV GAZDA