Број на оглас: 3856788
Објавен на: 28.02.2021, 00:20
1 / 1

Menjac za Suzuki grand vitara

1 €
Марка:
Suzuki
Модел:
Grand Vitara
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2022
Сила на моторот:
115 kw / 156 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Menjacote od 2010godina
071296087