Број на оглас: 3856683
Објавен на: 04.03.2021, 18:08
1 / 10

VW TOURAN 1.9 TDI 77KW 2008 god 7 SEDISTA

6.099 € 6.100 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


touran 1.9 2008 god 7 sedista
red do septemvri 2021
napracen golem i mal servis smeneto varijabilen zamaec komplet.
ulie filter.
4 novi zimski i 4 letni solidni gumi.
Novi plocki napred I nazad
top sostoiba bez nikakov vlog vo nea