Број на оглас: 3856580
Објавен на: 23.02.2021, 23:13
1 / 10

HYUNDAI santa fe 2.0 crdi EXTRA !!!

4.300 € Цената не е фиксна 4.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Hyundai
Модел:
Santa Fe
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
83 kw / 113 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava santa fe
Odlicna sostojba
Odlicni 4 nexen gumi za 4 sezoni
Registiran do 7 2021g
Servis golem pred 20000km
Servis mal pred 2000km so kocnici
Novi greaci na motor
Parking senzori
Greaci na sedista
Stakla na dugme site 4
Klima
Atest folii
Atest euro kuka
Nema korozija nikade
Interier premnogu zacuvan
Nadvoresno super sostojba
Mozi zamena so doplata za :
Corsa , Meriva , Idea , Panda , clio , modus i slicno
Za kes extra cena !!!
Napomena !!! ( ne e 4x4 ) takov si e fabricki