Број на оглас: 3856295
Објавен на: 19.02.2021, 19:03
1 / 8

labrador

По Договор

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Чоколадни лабрадор ретривери за резервација.
-На сликите прикажани се родителите на кученцата,
-На женката направени и се генетски тестови за наследни болести карактеристични за расата, а мажјакот е чист на наследни болести по родителите.
-Кутрињата ке ги добиете со педигре, пасош, микрочип, комплетно имунизирани,
-Доколку сте спремни да му обезбедите услови за живот како член од вашата фамилија за подетални информации јаветесе на телефонскиот број или вибер,
071828858