Број на оглас: 3855926
Објавен на: 24.02.2021, 01:39
1 / 4

Torbica za GPS - GIVI S953B

2.200 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava torbica za GPS komplet so drzac za motor. Kupeno novo, zgresena dimenzija, navigacijta ne mi ja sobira zatoa go prodavam.

GIVI S953B