Број на оглас: 3855895
Објавен на: 11.02.2021, 23:31
1 / 3

Bandasi bmw 5x120 18ki

350 €

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Вид на оглас: Се продава


prodavat bandasi za bmw 5x120orginal so gumi 215 40 18 i 245 35 18 zadnite posiroki 81/2 predbi 71/2