Број на оглас: 3855227
Објавен на: 25.02.2021, 19:26
1 / 4

Sibirska Haska

100 € Цената е фиксна 130 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Sibirska Haska
Cipirana e so pasos i so site potrebni vakcini
Stara 18 meseci so mnogu ubavo krzno, ednoto oko i e plavo a drugoto kafeavo.
Br. Za kontakt 071965821