Број на оглас: 3854234
Објавен на: 10.02.2021, 15:14
1 / 3

Се издаваат апартмани во Берово - област Беровско езеро

2.200 МКД

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Останато

Вид на оглас: Се продава


Вила Лејк Палас Берово
Издаваме апартмани - Вила Лејк Палас Берово- Вилата се наоѓа во Берово, на самото Беровско езеро, на само 5 километри од центарот на Берово. Идеална е за вистинско уживање во природа, со семејството или пријателите, на кратки или продолжени одмори и бегство од динамичниот секојдневен живот, бучава и загаден воздух. Располага со девет апартмани - два апартмани се со џакузи, еден апартман со целосно опремена кујна и шест стандардни апартмани со мини кујни. Секој апартман располага со сопствено купатило, прибор за подготовка на храна, wi-fi, телевизор. Капацитетот на викендицата е до 25 луѓе. Се издава цела, а може и одделно по апартмани.
Уживајте во чистиот воздух и погледот кон боровата шума и езерото.