Број на оглас: 3853848
Објавен на: 16.02.2021, 23:10
1 / 5

Bmw

По Договор
Марка:
BMW
Модел:
118
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 118d 2005 god vo odlicna sostojba napraven servis moze i da se carine povekje informacii na broj 077934622