Број на оглас: 3852893
Објавен на: 25.02.2021, 11:17
1 / 12

Se prodava stan vo tocila

25.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2,5
Квадратура:
44 m²
Греење:
Друго
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
99999
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
Tocila a2

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kompletno renoviran stan vo naselba tocila zgrada a2 44m2
Pvc dograma,laminat ,plahari novi,kupatilo , ,kujna .
Zapoveke info 078.414.190