Број на оглас: 3852876
Објавен на: 17.04.2021, 21:12
1 / 5

OPEL KADETT 1967

599.899 €
Марка:
Opel
Модел:
Kadett
Година:
1980
Гориво:
Бензин
Километри:
50000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo ispravna sostojba ne registrirana