Број на оглас: 3852875
Објавен на: 23.02.2021, 16:55
1 / 1

Kuca na 3 sprata plus potkrovje

1 €
Број на соби:
6
Квадратура:
330 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
500 m²
Тип на домот:
Мулти семејна куќа
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Полу наместен
Година на градба:
1981
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Гаража + Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Naselba mlaki

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukja na 3 sprata so posebni vlezovi kako vo zgrada.330 kvadrati kukja plus potkrovje. 500 kvadrati dvor. 25 kvadrati garaza. poveke info na 070 329 597