Број на оглас: 3852263
Објавен на: 03.03.2021, 19:24
1 / 2

Poveke telefoni ispravni so polnaci

500 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
iPhone
Боја:
White
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
До 0,5 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Sony Ericsson (Elm) ekstra 600 denari, Sony Ericsson na lizganje so 8,1piksel kamera ekstra telefon 600 denari, Samsung obicen na touch 500 denari, iphone 3s so poduena baterija 300 denari. Site zaedno moze za 1500... Moze i zamena...