Број на оглас: 3851985
Објавен на: 25.02.2021, 18:58
1 / 7

VW CADDY 1.9D

1.650 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Caddy
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba