Број на оглас: 3851652
Објавен на: 25.02.2021, 19:50
1 / 3

Tv komoda

3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Мебел за ТВ/Hi Fi и Компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava tv komoda so dimenzii 1,80 /45 /40 kako nova, informacii na tel 078 285 473