Број на оглас: 3851355
Објавен на: 11.04.2021, 22:09
1 / 8

SADNICI MALINI OD SORTA POLANA-MESECARI. EKSTRA!!!

20 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на растенија

Вид на оглас: Се продава


PRODVAME SADNICI MALINI OD SORTA POLANA-MESECARI.
PRAKJAME PO KARGO
30 DENARI SADNICE
TELEFON ZA NARACKI 077/646-483