Број на оглас: 3851302
Објавен на: 27.02.2021, 12:31
1 / 4

Ford fiesta 2006g odlicna bezin plin-atest

2.200 € Цената не е фиксна 2.500 €
Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
2006
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiestata e odlicna 071312388 Jovica