Број на оглас: 3851238
Објавен на: 23.02.2021, 23:36
1 / 6

Elektricen paletar

1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Elektricen paletar 24v.3000kg.kapacitet na diganje. Vo odlicna sostojba.