Број на оглас: 3851090
Објавен на: 28.02.2021, 00:20
1 / 3

Bandas 4x108 so guma R15

1.000 МКД Цената е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
6.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 4 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
108
Ширина на гума:
185
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bandas 4x108 so guma R15