Број на оглас: 3850834
Објавен на: 28.02.2021, 12:16
1 / 4

Wv bora 19tdi 131ks 2003 odlicna sostojba

2.888 € 2.999 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Bora
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Novi gymi