Број на оглас: 3850696
Објавен на: 25.02.2021, 22:50
1 / 5

Se prodava Samsung Galaxy A70

11.500 МКД Цената е фиксна 12.500 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
A 70
Боја:
Black
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
6 GB
Големина на екранот:
6,5 - 7 " инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung Galaxy A 70, Kupen 07.12.2019, Telefonot raboti na T-mobile karticki no moze da se dekodira, telefonot seuste e pod garancija-do 07.12.2021.