Број на оглас: 3850223
Објавен на: 06.03.2021, 11:19
1 / 9

Mercedes E 220 CDI

По Договор Цената не е фиксна 1 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes E220 CDI
2008/2007godina
125kw. 170hp
Greaci na sedista predni i zadni
Greaci na retrevizori
Automatic
4 Novi gumi zimski
Dva kluca
Senzor za dozd
Tempomat
Parking Senzori napred i nazad
Zatemneti stakla so a test
Full oprema
Registriran do 11.2021 so zelen karton
********BEZ ZAMENI********
Cena po dogovor
Kontakt
071 531 335