Број на оглас: 3850025
Објавен на: 28.02.2021, 11:19
1 / 11

Audi A4 1.9 TDI 85 kw

5.350 € Цената не е фиксна 5.550 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Audito e vo ekstra sostojba fabricna, vozeno i odrzavano domakinski za svoj kejf, servisirano i vodeno evidencija za istoto.

Registirano do 12.2021, A-test folii vo soobrakajna, motor kako i menjac vo ekstra sostojba, letni gumi novi Micheline PRIMIACY 4 so srebreni bandazi, dva kluca, DPF, tempomat, greaci na predni sedista, senzori za nazad i mn. Druga oprema.

Moze zamena za B8 karavan 3.0 tdi racen so moja doplata.

SAMO ZA SERIOZNI