Број на оглас: 3849941
Објавен на: 23.02.2021, 22:34
1 / 7

Lerinska

1 €
Број на соби:
2,5
Квадратура:
56 m²
Греење:
Струја
Спрат:
7 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Север

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se izdava luksuzen stan