Број на оглас: 3849571
Објавен на: 06.02.2021, 11:10
1 / 8

Opel Corsa C 1.3 CDTI 51kw

2.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Corsa 1.3 CDTI 51kw 69ks
Registracija cela godina
4 Novi gumi
Napraven Servis
Kolata e vo perfektna sostojba