Број на оглас: 3849566
Објавен на: 06.02.2021, 11:05
1 / 11

VW Golf V 1.9 TDI 77kw

4.800 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf V 1.9 TDI 77 kw 105ks
Registracija cela godina
2 Org kluci
Novi gumi
Napraven golem servis
Kolata e tip top,pali vozi