Број на оглас: 3849382
Објавен на: 23.02.2021, 23:00
1 / 2

Aluminiumski Bandashi za Range Rover 20ki 112233

499 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
Останато
Дијаметар:
20
Дијаметар на дупка:
Останато
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandashite se kako novi komplet 4 so solidni gumi