Број на оглас: 3849064
Објавен на: 07.04.2021, 07:37
1 / 10

Opel meriva 17

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel meriva 1.7 d
2 kluca
Novi gumi
Golem servis
Mnogu socuvana