Број на оглас: 3848565
Објавен на: 26.02.2021, 12:54
1 / 4

golf5

600 МКД
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2016
Гориво:
Дизел
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava gepek daska so zvucnici i woofer so pojacalo za golf 5