Број на оглас: 3848552
Објавен на: 28.02.2021, 17:32
1 / 3

Reno Master 2.5 2002 god

3 € 4.300 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Kombeto ima Novi gumi komplet servis pred 100km
Kombeto e vo extra sostojba
registracija do 10.02.2022
Moze na fizicko lice ili na firma plus ddv