Број на оглас: 3848514
Објавен на: 28.02.2021, 17:32
1 / 9

BMW 730D 2008 GOD REDIZAJN

9 €
Марка:
BMW
Модел:
730
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
135 kw / 184 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis vo makkar pred 2000km novi gumi vo extra sostojba
Mozna zamena
Za kes extra cena