Број на оглас: 3848236
Објавен на: 23.02.2021, 22:58
1 / 3

Motorola one plus 112233

2.999 МКД
Марка:
Motorola
Модел:
Motorola one plus
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Motorola one plus telefonot se si funkcionira za treba da se smeni staklo predno inaku ako ne smeta moze i taka da se koristi se si funkcionira