Број на оглас: 3848191
Објавен на: 21.02.2021, 11:49
1 / 6

Peugeot 407 2.0 HDI 2005 // Super Cena

3.150 € 3.250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
407
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Top vozilo redovno servisirano, registrirano do Jan 2022
So nego odat 2 para bandazi, aluminiumski + celicni.

Kontakt broj za poveke informacii
👇👇👇
076 614 011
Rade