Број на оглас: 3848134
Објавен на: 28.02.2021, 14:41
1 / 2

Продавам гејмерско куќиште Cooler Master Masterbox K500

4.000 МКД 4.500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Вид на оглас: Се продава


Куќиштето е како ново, одлично сочувано, со него си има 3 кулера.

Инфо од куќиштето: https://www.coolermaster.com/catalog/cases/mid-tower/masterbox-k500