Број на оглас: 3847986
Објавен на: 27.02.2021, 18:04
1 / 3

Професионална рачна машина за виткање зенгии

20 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Професионална рачна машина за виткање зенгии одлична....