Број на оглас: 3847667
Објавен на: 16.04.2021, 09:38
1 / 4

ЛУСТЕР ОД БЕЛГРАД, ЕКСКЛУЗИВЕН,за трпезарија или дневна соба

2.500 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


Се продава лустер сочуван како на сликите за трпезарија или дневна соба, со 6 ламби/светилки.

Лустерот е купен во ексклузивна продавница за осветлување во Белград, Србија.

Демонтиран.