Број на оглас: 3847597
Објавен на: 23.02.2021, 19:09
1 / 10

Yamaha Majesty 125 4T

650 €
Марка:
Yamaha
Вид:
Скутер
Година:
2003
Модел:
Majesty 125
Километри:
40000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Yamaha majesty 125 4T vodeno ladenje plus perka brembo predni kosnici stegnata karoseria ne padnat ne farban socuvan nov alkumator exide se vo nego e fabricno uvezen od CH so stranski dokumenti