Број на оглас: 3847068
Објавен на: 25.02.2021, 15:09
1 / 4

Llaptop acer evtino

1.500 МКД Цената е фиксна 1.800 МКД
Производител:
Acer
Xaрд диск HDD:
80 GB
РАМ Меморија:
До 1 GB
Модел на процесор:
Intel Celeron
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam acer llaptop 1gb ram 80gb hhd 15 inchi ekran pali vozi evtino. Hitnoooo
SAMO DENES!!!