Број на оглас: 3846874
Објавен на: 23.02.2021, 20:50
1 / 5

Krimleri

280 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Dvoredniot krimler e so 13 spirali, cena: 280 evra.
Troredniot krimler e so 16 spirali, cena: 350 evra