Број на оглас: 3846862
Објавен на: 27.02.2021, 20:41
1 / 4

Prodavam BMW 320 2.0 2006/2007

5.500 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam bmw 320 2.0 kolata e vo so odlicna sostojba ima novi zimski gumi moze zamena za pomala kola (seat ibiza 2010/2011) so vasa doplata