Број на оглас: 3846728
Објавен на: 08.04.2021, 18:10
1 / 2

prodavam samsung galaxy s8

9.900 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
galaxy s8
Боја:
Silver
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


prodavam samsung galaxy s8 vo odlicna sostojba,bez grebanica,original kupen od dubai
mob 071261952