Број на оглас: 3846690
Објавен на: 03.03.2021, 01:25
1 / 7

Peugeot 508

8.100 €
Марка:
Peugeot
Модел:
508
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2011 automatic
1.6 hdi
registrirana cela godina
elektrika na retrovizori
elektrika na prozori
tempomat
aux bt usb
preklopuvanje avtomatsko na retrovizori
parking senzori
dvozonska klima
greaci na sedista i mn dr oprema
Info samo na tel: 071225619 - Igor
Info samo na tel: 071225619 - Igor
Info samo na tel: 071225619 - Igor