Број на оглас: 3845855
Објавен на: 23.02.2021, 23:38
1 / 8

Mazda 6

1.650 €
Марка:
Mazda
Модел:
6
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mazda 6 na BG tabli, 2.0 88kw 121hp Euro4, odlicna redovno servisirana ima tehnicki pregled do 11.2021g