Број на оглас: 3845402
Објавен на: 08.04.2021, 11:10
1 / 2

Куќа и плац во Св.Николе С.Трстеник

По Договор
Квадратура:
580 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава стара куќа од камен во Село Трстеник на 2 км од манастирот Гуриште со
површина од 44м2 и плац од
536м2 со чист имотен лист.
Цена : По договор
Контакт : 077502980