Број на оглас: 3845068
Објавен на: 19.04.2021, 18:52
1 / 12

Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

4.800 €
Марка:
Jeep
Модел:
Grand Cherokee
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Jeep Grand Cherikee 2.7 mercedes motor
Dzipot e vo odlicna sostojba
Bez nikakov problem
Odlicni deferencijali reduktor menuvac i motor
Novi gumi
Klima
Bord kompjuter
El prozori
Tempomat
Mize da se proba vo sekoe vreme