Број на оглас: 3844763
Објавен на: 01.02.2021, 22:45
1 / 7

Golf 5 2.0TDI 2004

3.800 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e super sakam da go smenam za nesto pogolemo.
Za kesh dobra cena

Pred 20iljadi smeneto golem servis napraen
2para bandazi so zimski solidni gumi
Registriran do6mesec