Број на оглас: 3843364
Објавен на: 02.03.2021, 17:24
1 / 3

CELICNI BANDAZI 4X100 SO ZIMNI GUMI 185/65 15KI M+S

8.500 МКД
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
5J
Број на дупки во бандаж:
Со 4 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
100
Ширина на гума:
185
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM CELICNI BANDAZI KOMPLET SO GUMI MISHELIN ALPIN 185/65 15KI M+S 4X100 CENA 8500DENARI KOMPLET...