Број на оглас: 3843186
Објавен на: 23.02.2021, 23:33
1 / 9

Pecatnica Печатница Ofset Офсет Masini Машини

12 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продаваат следниве машини
ПОВОЛНО
Нож
хефталица
преса
Пластифицирка
Штанца
Едноколорен Офсет
Дупломат
Сите мачини се во работна состојба нитуе една од наведените не е во некаков проблем
Можи да се види во било кое време